KONST / Litografier / Färglitografi 5646447
nr 564 6447
Färglitografi
Eric H Olsson, Komposition, HC, 77x56
Kondition: mindre krackeleringar
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 februari 2009
kl 18:17:14
100 kr
150 kr
200 kr